نکات مهم در ست کردن کفش کودک

نکات مهم در ست کردن کفش کودک یکی از چیزهایی که همه ی والدین سعی دارند که از همان ابتدای کودکی به کودکان خود بیاموزند ، منظم و مرتب بودن است تا کودکان شان بتوانند این اصول اساسی و مهم را در زندگی آینده خود استفاده کنند تا بتوانند به اهداف خود برسند و زندگی موفقی را برای خود به ارمغان آورند . یکی از ابتدایی ترین این اصول متناسب بودن و مرتب بودن لباس‌ها و کفش‌هایی است که کودک باید بپوشد . در این مقاله قصد داریم تا چند نکته ساده و البته ساده و مهم را به شما ارائه کنیم تا فرزند شما از همان ابتدای کودکی اصول شیک پوشی را از شما بیاموزد .

نکات مهم در ست کردن کفش کودک

 کفش کودک دخترانه

 • کفش‌های قرمز:

رنگ قرمز رنگی جذاب بوده و موجب جلب توجه می‌شود ، بنابراین برای متعادل کردن در ست کفش کودک خود با کفش قرمز می‌توانید از رنگ‌های خنثی و تیره مثل مشکی و سرمه ‌ای و اگر قصد دارید

استایل مجلسی شیک و جذابی را برای کودک تان بسازید ، کافی است از رنگ‌های مشابه و نزدیک به قرمز نظیر صورتی استفاده کنید.

 • کفش‌های آبی تیره:

ست کردن کفش کودک این رنگ محدودیت زیادی برای انتخاب کردن نوع لباس کودک شما نداشته و شما به راحتی می‌توانید با شلوار همرنگ آن که معمولا شلوار جین است ؛ ست کنید . البته اگر قصد دارید تا فرزند شما استایل مجلسی داشته باشد ، می‌توانید از لباس‌های آبی یا طیف‌های نارنجی و قرمز استفاده کنید.

 • کفش‌های بنفش:

این کفش‌ها معمولا هماهنگی خوبی با شلوارهای تیره ، مخصوصا مشکی دارند و می‌توانید برای داشتن استایل مجلسی فرزند خود از لباس‌هایی از طیف خانواده صورتی استفاده کنید.

 • کفش‌های طوسی:

کفش‌های کودک طوسی رنگ با شلوار مشکی همخوانی داشته و شما می‌توانید برای ست کردن لباس مجلسی متناسب با آن از طیف‌های صورتی و بنفش استفاده کنید .

نکات مهم در ست کردن کفش کودک

 

 کفش کودک پسرانه

 • کفش‌‌های مشکی:

کفش‌ های کودکانه مشکی معمولا با طیف لباس‌های زیادی ست شده و دیرتر کثیف و کهنه به نظر می ‌رسد.نکات مهم در ست کردن کفش کودک برای داشتن استایل مجلسی کودک خود نیز می‌توانید با شلوارهای مشکی ، سفید  و یا خاکستری ست کنید . در کنار رنگ‌های دیگری که می‌توانید استفاده کنید ، شلوار جین هم یکی از بهترین انتخاب‌ها برای کفش کودک شماست.


“برای مشاهده و خرید متنوع ترین مدل های کفش بچه گانه کلیک کنید”


 • کفش‌های قهوه‌ای:

مناسب‌ ترین انتخاب رنگ برای کفش پسربچه خود بعد از رنگ مشکی ، رنگ قهوه‌ای است . کفش‌های قهوه‌ای را شما می‌توانید برای استایل مجلسی فرزند خود نیز استفاده کنید ، و هرچه رنگ قهوه‌ای کفش کودک شما روشن‌ تر باشد ، ظاهر غیررسمی ‌تری خواهد داشت .

تنها نکته‌ای که لازم است برای ست کردن به آن توجه داشته باشید ، این است که طیف رنگی کفش و لباس کودک شما یکسان نباشد تا استایل کودک شما کسل ‌کننده جلوه نکند . و اگر می‌خواهید که ظاهر رسمی‌ تری داشته باشد ، از رنگ‎های خاکستری و سورمه‌ای استفاده کنید .

 • کفش‌های سفید:

یکی از جذاب ‌ترین رنگ ها برای داشتن استایل اسپورت ، رنگ سفید است. این کفش‌ها را شما می‌توانید به راحتی با هر رنگ لباسی ، به ویژه مشکی ، سورمه‌ای و حتی خاکستری ست کنید .

در خرید کفش بچه گانه به چه نکاتی باید توجه کرد؟

 • رویه وکفی کفش کودک:

وقتی به خرید کفش بچه گانه میروید به جنس رویه وزیره ی کفش خیلی توجه داشته باشید وجنسی داانتخاب کنید که دارای استحکام باشد ودر برخورد با ناهمواری هاو سطوح مختلف پاره نشود وپای کودک دچار اسیب نشود همچنین جنس کفی آن نرم وقابل انعطاف باشد ودر پیاده روی پای کودک درآن راحت باشد وکودک از راه رفتن زود خسته نشود .

 • کفش نوک تیز:

استفاده از کفش های نوک تیز برای گودکان توصیه نمی شود زیرا به پاهای کودک در پیاده روی فشار وارد می کند

وممکن است باعث ایجاد انحراف در انگشتان پای کودک شود وبه همین کفش هایی را انتخاب کنید که در قسمت پنجه ی پا شکل گرد ویا مربعی شکل دارند.

 • جنس کفش کودک:

ست کردن کفش کودک از بهترین جنس ها که برای کودکان بسیار مناسب است ودارای انعطاف پذیری ونرم است

می توان به جنس چرم اشاره کرد .که عااوه برانعطاف پذیری جابه جایی هوا هم دران صورت می گیرد واز بیماری های پا پیشگیری می کند.

 • سایز کفش کودک:

همیشه برای اینکه کفش بچه گانه خریداری کودک را نیز به همراه خود به خرید ببرید

تا باپوشیدن کفش توسط کودک از همان ابتدا از راحتی ومناسب بودن کفش اطمینان حاصل کنید

و از خرید خود مطمئن شوید اگر بدون حضور کودک وفقط با توجه به سایز پای کودک خرید کنید

ممکن است که کفش مناسب را خریداری نکنید.

 • بهترین زمان برای خرید کفش کودک:

ما باید بدانیم بهترین زمان برای خرید کفش بچه گانه عصر است چون در این زمان از روز پاهای کودک

براثر فعالیت روزانه وفشارهای وارد شده براثر وزن بدن، سایز پا مقداری بزرگتر می شود واین باعث می شود که که در تمام ساعات روز پا در کفش به راحتی قرار بگیرد ومسکلی از نظر سایز وجود نداشته باشد .


“برای مشاهده و خرید متنوع ترین مدل های کفش بچه گانه شهرصندل کلیک کنید”


 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.