مدل های صندل های مردانه شیک و راحت

مدل های صندل های مردانه شیک و راحت

خرید صندل های مردانه شیک و راحت

مدل های صندل های مردانه شیک و راحت >> در فصل تابستان که پوشیدن کفش های عادی باعث عرق کردن پاها و بیماری های قارچی می شود، پوشیدن صندل های مردانه اهمیت پیدا می کند. به همین علت خرید کفش صندل مردانه در فصل گرما بسیار رواج پیدا می کند.

با این حال خرید کفش صندل شرایط خود را دارد و خرید آن باید بر طبق معیار و اصول خاصی انجام پذیرد که در ادامه به بررسی آن ها می پردازیم.

تاریخچه طراحی صندل مدل های صندل های مردانه شیک و راحت

صندل ها، مدل های جلو باز و یا جلو بسته ای از کفش ها هستند که در انواع مختلف برای زنان و مردان و بچه ها طراحی شده است.

اولین صندل پیدا شده در غار فورت بوده است. می توان گفت ساکنین آمریکا بر مبنای همان صندل، اولین تولید کننده صندلیه شمار می آیند.

دانشمندان فلسفه و بازیگران در یونان باستان، از صندل های چوبی که با برگ و چوب درختان ساخته شده بودند استفاده می کردند و این نشانه ای برای شناخت شخصیت های معروف بوده است.

طراحی صندل مردانه به چه صورت است؟

در هنگام خرید کفش صندل مردانه دقت داشته باشید صندل ها بر اساس وجود بند های موجود در روی پا، گشت و یا پاشنه ی پا به مدل های متنوع تقسیم شده اند.

این صندل ها ساخته شده از چرم، پلاستیک، چوب و یا سایر مواد اولیه تولید می شوند و با رنگ بندی های متنوع مناسب مردان، زنان و بچه گانه روانه بازار شده است.

ویژگی های صندل مردانه

خرید کفش صندل اسپرت مردانه اصل

  • پوشش دهی

صندل ها وسیله ای کاربردی در جهت حفظ پاها و تکمیل ظاهری آن ها خریداری می شود. صندل ها علاوه بر زیبایی قسمتی از کف پا، مچ و انگشتان را پوشش می دهد.

  • جنس بند

استحکام بند های صندل باید به گونه ای باشد که مانع از لیز خوردن پا بر روی کفه ی صندل گردد.

بند صندل نباید آنقدر محکم باشد که رد آن بر روی پا باقی بماند و باعث ایجاد تاول شود. معمولا جنس بند های صندل با استفاده از چرم های با دوام وظریف می باشد.

  • کفی صندل

راحتی در کفی پا باید به صورتی باشد تا در هنگام راه رفتن، رانندگی و یا پیاده روی های کوتاه مدت، فشاری بر پا متحمل نشود.

  • خمودگی کفه

کفه ای منعطف بسیار مناسب ربای انواع صندل می باشد زیرا از درد ناحیه پا جلوگیری کرده و از عدم توانایی انجام کارهای روزمره جلوگیری می کند.

کفه های انعطاف پذیر و استاندارد بهترین انواع آن می باشد. مدل های صندل های مردانه شیک و راحت

  • اندازه

برای خرید صندل مناسب بهتر است در ساعات پایانی روز اقدام به خرید نمایید تا نواحی پایین تنه دچار تورم نشده باشد و اندازه واقعی پا مشخص باشد. بهتر است به عنوان معیار پهنای پنجه، میزان وزن صندل و کفش و … مورد نظر قرار بگیرد.

در هنگام راه رفتن با صندل نباید به هیچ عنوان احساس درد و ناراحتی در ناحیه پا و انگشتان پا احساس شود.

  • جنس

مدل های صندل های مردانه شیک و راحت

جنس چرم و ادغام چرم و چوب بیشتر مورد پسند عامه مردم قرار می گیرد. در ساخت صندل، از دو نوع چرم طبیعی و مصنوعی کمک گرفته می شود.

باید دقت داشت نوع مصنوعی آن دوام کمتر و نیاز به نگهداری خاصی دارد تا بتواند بیشتر دوام داشته باشد.

کفش های چرمی از تعریق زیاد پا جلوگیری کرده و باعث دفع بوی بد پا می شود همچنین جنس چرم بسیار مقاوم بوده و طول عمر بیشتری نسبت به بقیه جنس های کفش دارد.

  • پاشنه

صندل های مردانه معمولا بدون پاشنه در بازار عرضه می شوند، اما لازم به ذکر است که وجود چند سانت برای انتقال فشار و حفظ قوس برای افرادی که به این نوع صندل ها تمایل دارند پیشنهاد می شود.

برای خرید اینترنتی کفش صندل به شما پیشنهاد می شود حتما به فروشگاه اینترنتی کفش صندل سر بزنید تا با انواع مختلف کفش صندل ها آشنا شوید و به راحتی مدل دلخواه خود را انتخاب کنید.

 


برای خرید مدل های صندل های مردانه شیک و راحت کلیک کنید.


 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.