راهنمای خرید کفش مردانه استاندارد

راهنمای خرید کفش مردانه  استاندارد ؛ برای انتخاب یک کفش مناسب و استاندارد باید به تمام ویژگی ها از جمله جزیی ترین آن ها توجه کرد و اطلاعات مفیدی راجع به اجزا کفش به دست آورد . پوشیدن کفش مناسب و استاندارد سلامت پا را تضمین می کند پس باید برای آن ارزش قائل شد . تا پایان مقاله همراه ما باشید تا با مشخصات کفش استاندارد آشنا شوید .

راهنمای خرید کفش مردانه استاندارد

کفش استاندارد چیست 

کفش استاندارد (کفش ارگونومیک) به کفشی می گویند که :

فرم طبیعی پاهای شما را حفظ کنند و تغییر ندهند. یعنی طراحی استاندارد دارد .

فشاری که وارد می شود را جذب می کند .

باعث آسیب یا فشار به پاها یا بدن نمی شود .

از موادی ساخته شده است که برای سلامتی مضر نیست .

وزن مناسبی دارد.

دوام و کیفیت بالایی دارد .


“برای مشاهده و خرید متنوع ترین مدل های کفش مردانه کلیک کنید”

ویژگی های کفش استاندارد مردانه

کفش استاندارد مردانه را باید مطابق با سبک زندگی ، سلامت پا ، نحوه نشستن و راه رفتن و وزن فرد تعیین کرد .

اما ویژگی هایی وجود دارد ، که رعایت آن برای تمام افراد الزامی می باشد.

  • سایز مناسب کفش:

سایز مناسب کفش سایزی ست که کفش بزرگ تر از حد نباشد، زمانی که کفش از پا بزرگتر باشد ، پوست پا را مورد سایش قرار داد ، و امکان ایجاد تاول می باشد . از طرفی اگر کفش کوچک تر از حد باشد، انگشتان پا راحت نبوده و به پنجه فشار وارد می شود . این مورد نیز باعث تاول خواهد شد . به طور عادی سایز مناسب سایزی ست که بین انگشت شست و انگشت دیگر کمی فاصله وجود داشته باشد ، و انگشتان به راحتی حرکت کنند .

راهنمای خرید کفش مردانه استاندارد

  • دوام و کیفیت مناسب کفش:

یکی از ویژگی های کفش استاندارد مردانه دوام و مقاومت مناسب آن می باشد. ضخامت و مقاومت کفش باید به گونه ای باشد ، که بتواند در تمام شرایط جوی از پا محافظت کند هم چنین لازم است ، در برابر صدمات جلوگیری کند‌ . چراکه ممکن است ، در برخی مواقع ضرباتی به آن وارد شود . از این رو باید کیفیت کفش مناسب باشد .

مورد دیگری که در انتخاب کفش استاندارد باید به آن دقت نمایید. داشتن عاج مناسب در کف کفش می باشد . داشتن عاج و کفی مناسب می تواند از سر خوردن جلوگیری کند.

  • جنس مناسب :

از آن جایی که کفش کاملا بسته است و پا ممکن است ، در زمان تحرک و فعالیت عرق کند. با این وجود ایجاد بوی بد ، رشد قارچ و میکروب از بدیهیات می باشد. بنابراین باید کفشی را برای فعالیت های خود انتخاب کنید ، که تهویه آن مناسب باشد، و هوا به خوبی وارد و خارج شود.

  • درصد نرمی کفش:

کفش استاندارد مردانه باید انعطاف و نرمی مناسبی داشته باشد بنابراین اگر حس کردید، که به شکل عادی نمی توانید به راه رفتن خود ادامه دهید، همان جا باید اقدام به تعویض کفش نمایید. تا پاها را از آزار و اذیت دور کنید.

درصد انعطاف کفش به خوبی در پیاده روی شما تاثیر دارد. حال اگر بخواهید پیاده روی صحیح انجام دهید باید در انتخاب کفش دقت زیادی داشته باشید.‌

سخن آخر:

در این مقاله در مورد راهنمای خرید کفش مردانه استاندارد سخن گفتیم .کفش استاندارد کفشی ست که به خوبی از سلامت پا محافظت می کند. و از آسیب های احتمالی به پا و ستون فقرات جلوگیری می کند.


“برای مشاهده و خرید شیک ترین مدل های کفش مردانه شهرصندل کلیک کنید”

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.