چند راه حل برای اینکه کفش صندل پاشنه دار را راحت تر بپوشیم

چند راه حل برای اینکه کفش صندل پاشنه دار را راحت تر بپوشیم

خرید کفش صندل پاشنه دار به صورت اینترنتی

چند راه حل برای اینکه کفش صندل پاشنه دار را راحت تر بپوشیم  >> بدون شک کفش و صندل های پاشنه بلند، یک انتخاب مناسب در مراسم های رسمی تر با استایلی زیبا می باشد . صندل های پاشنه بلند هنگامی که جایگاه خود را در عرصه مد و فشن پیدا کرد، طرفداران زیادی پیدا کرد.

با آمدن کفش های تخت و سادگی پوشیدن آن ها، پوشیدن کفش های پاشنه بلند بسیار سخت و به یک چالش برای آن ها در آمده است.

هنگام خرید کفش صندل دقت داشته باشید که اصولا پوشیدن کفش های پاشنه بلند به مدت طولانی به شما پیشنهاد نمی شود.

همچنین نباید به سراغ کفش های پاشنه بسیار بلند رفت. برای جلوگیری از آسیب و درد پا هنگام پوشیدن کفش و یا خرید کفش صندل زنانه  پاشنه بلند، چند راه حل کاربردی در ادامه ارائه شده است. چند راه حل برای اینکه کفش صندل پاشنه دار را راحت تر بپوشیم

اگر شما هم هنگام پوشیدن کفش های پاشنه بلند دچار ناراحتی می شوید خواندن این مطالب به شما توصیه می شود.

ارائه چند روش حل کاربردی برای پوشیدن صندل های پاشنه بلند

خرید کفش پاشنه بلند

چند راه حل برای اینکه کفش صندل پاشنه دار را راحت تر بپوشیم

  • اگر در بعد از پوشیدن کفش پاشنه بلند خسته شدید، آن ها را در نیاورید

اگر هنگام خستگی، کفش خود را از پا در بیاورید در پا تشدید شده و ورم و التهاب پا بیشتر می شود. هنگام در آوردن کفش به این فکر هستید که کمی پا استحراحت کرده و دوباره به شرایط قبلی بر میگردد.

در حالیکه این چنین نیست، بعد از در آوردن پا ، آن ها متورم شده و هنگامی که دوباره سعی در پوشیدن کفش دارید، درد و فشار بیشتری را متحمل می شوید.

  • راه رفتن با کفش پاشنه بلند در چند روز

از به پوشیدن کفش و صندل های پاشنه بلند عادت ندارید، چند روز قبل از مراسم و مهمانی در بیرون و یا حتی درون خانه از آن ها استفاده کنید.

سعی کنید هر روز به مدت زمان پوشیدن آن ها اضافه کنید تا پاها بیشتر به این شرایط عادت کند. این ترفند برای کفش های نو نیز کاربرد دارد.

  • مطمئن شوید سایزی درست را انتخاب کرده اید

افرادی هستند که کفش مناسب سایز خود را خریداری نمی کنند. این امر چند علت دارد، یا اینکه کفش سایز پای آن ها ندارد و یا اصلا به درستی سایز پای خود را نمی دانند.

در هنگام خرید کفش مورد نظر حتما سایز پای خود را بدانید تا از ناراحتی های آن هنگام پوشیدن جلوگیری کنید.

هنگامی که در مغازه اقدام به خرید کفش صندل زنانه پاشنه بلند می کنید ، حتما درون مغازه آن را پوشیده و کمی با آن راه بروید و دقت داشته باشید که پا نباید به جلو لیز بخورد و جلوی پا و انگشت شست نیز نباید فشرده باشد.

  • کفش هایی با پاشنه پهن انتخاب کنید

راه رفتن با پاشنه های نازک سخت تر از پاشنه های پهن می باشد و پا فشار بیستری را متحمل می شود.

برای راحتی پا و راه رفتن آسان تر کفش هایی با پاشنه پهن تر را انتخاب کنید. این نوع پاشنه ها، باعث حفظ تعادل بیشتر بدن حین راه رفتن می شود.

  • نگهداری کفش ها در فریزر

بعد از خرید کفش، آن را در کیسه پلاستیکی قرار داده و درون فریزر بگذارید. چند راه حل برای اینکه کفش صندل پاشنه دار را راحت تر بپوشیم

اگر مراسم دارید، بهتر است 2 کیسه فریزری را از آب پر کرده و درون کفش قرار دهید ، سپس آن ها را درون فریزر قرار داده تا آب یخ بزند.

این کار باعث بزرگ تر و منبسط شدن کفش می شود. بنابراین بعد از پوشیدن آن ها احساس بهتر و راحت تری خواهید داشت و کفش ها کمتر شما را اذیت می کند.

  • استفاده از روزنامه

برای اینکه انعطاف کفش ها در کفش های خشک بیشتر شود، چند تکه روزنامه بردارید، آن ها را مچاله کنید و روی آن ها آب بریزید، سپس درون کفش ها فشار دهید و برای چند روز به همین شکل در گوشه ای قرار دهید.

با استفاده از این روش کفش ها نرم تر و راحت تر می شود و پوشیدن و راه رفتن را نیز آسان می نماید.

سخن آخر

با استفاده از این روش ها می توانید بدون احساس درد و ناراحتی از مهمانی و مراسم خود لذت ببرید. چند روش را به صورت جداگانه امتحان کنید تا بتوانید با انتخاب موثرترین روش، آن را به روش همیشگی تان تبدیل کنید.

برای داشتن بیشتر تنوع کفش صندل به شما پیشنهاد می شود خرید خود را به صورت خرید اینترنتی کفش صندل از فروشگاه اینترنتی کفش صندل انجام دهید تا در وقت و هزینه خود صرفه جویی کنید.


برای خرید انواع کفش پاشنه بلند زنانه کلیک کنید.


 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.