ویژگی های کفش چرم مردانه

ویژگی های كفش چرم مردانه،این کفش ها در ميان ساير مدل هاي كفش مردانه از محبوبيت بيشتري در ميان آقايان برخودار است. به همين دليل است كه امروز در تنوعي وسيع از مدل ها، طرح ها و رنگ هاي مختلف به بازار عرضه مي شود.

هماهنگ كردن كفش چرم مردانه با استايل مورد نظرتان به راحتي امكان پذير است. در این مقاله قصد داریم نكاتي درباره خريد كفش چرم مردانه اشاره كنیم تا به شما براي انتخاب كفش مردانه مناسب كمك كند.

ویژگی های کفش چرم مردانه|شهرصندل

کیفیت کفش چرم مردانه

هیچ وقت از کفش‌هایی که جنس چرم‌شان بیش از حد معمول براق است استفاده نکنید.کفش چرم مردانه  بعد از مدت کوتاهی چین و چروکی می‌افتد که به هیچ عنوان از بین نمی‌رود. نکته دیگه‌ای که باید در هنگام خرید کفش چرم مردانه به آن دقت کنید این است که زمانی که کفش چرم نو را بو کنید نباید بوی مواد شیمیایی بدهد اگر این طور بود آن چرم، طبیعی نیست و خیلی زود کیفیت خودش را از دست می‌دهد.

بهترین برندهایی که کیفیت چرم بالایی دارد برند‌های فرانسوی و ایتالیایی است. نکته‌ای که در مورد چرم باید بدانید این است که هیچ وقت جنس چرم خراب نمی‌شود مگر این که شما به درستی از آن استفاده نکنید. اگر از کفش چرم به خوبی استفاده کنید و از واکس‌های مخصوص استفاده کنید می‌توانید سال‌های سال از آن استفاده کنید و همیشه در پایتان بدرخشد.

مزایا و ویژگی‌های کفش مردانه

  • قابلیت تنفس:

آیا می دانستید که محصولات چرمی هم نفس می‌کشند؟ البته در این جا منظور از نفس کشیدن این است که محصولات چرم اجازه می‌دهند تا جریان هوا از آن‌ها عبور کند. این موضوع یک ویژگی بسیار عالی برای کفش چرم است، زیرا با ایجاد جریان هوا از بوگرفتن کفش جلوگیری می‌شود.

  • دوام:

یکی از ویژگی‌های بسیار مهم محصولات چرم و به خصوص کفش چرم دوام و ماندگاری است. شما می‌توانید از کفش‌های چرم در طول مدت بیشتری نسبت به دیگر کفش‌ها استفاده کنید.

این موضوع ارزش این کفش‌ها را نشان می‌دهد. درست است که دیگر کفش‌ها در نگاه نخست ارزان‌ تر هستند، اما زود خراب می‌شوند و از شکل می‌افتند و شما در طولانی مدت مجبور هستید که چند کفش برای خود بخرید. در حالی که با خرید کفش چرم دیگر دغدغه عوض کردن کفش خود را برای طولانی مدت ندارید و اگر از این نظر محاسبه کنید، کفش چرم نسبت به دیگر کفش‌ها ارزان ‌تر خواهد بود.


“برای مشاهده و خرید متنوع ترین مدل های کفش مردانه کلیک کنید”

  • مقاومت در برابر آب:

چرم طبیعی در فرآیند پرداخت برای استفاده در محصولات چرم در برابر نفوذ آب و دیگر مایعات مقاوم می‌شود. به خصوص در زمستان یا در مسیرهایی که آب گرفتگی یا چاله قرار دارد، کفش خیس می‌شود و آب وارد کفش می‌شود و حس بدی برای فرد به وجود می‌آورد. با توجه به نکته‌ای که در ابتدا آورده شد این اتفاق برای کفش‌های چرم به هیچ عنوان رخ نمی‌دهد.

  • سطح داخلی کفش:

داخل کفش کفش نیز می تواند از جنس چرم ساخته شود. در واقع آن قسمتی که پا با کفش در تماس است، سطح داخلی است. این بخش از آن نظر اهمیت دارد که روکش آن باید احساس خوبی به پا بدهد.

همچنین از نفوذ بخار آب جلوگیری کند. این مورد باعث می شود که پا عرق نکند. برای ساخت سطح داخلی کفش از چرم پوست گاو، گوساله، بز و یا پوست گوسفند استفاده می شود.

  • سایز مناسب:

اگر از کفشی استفاده می‌کنید که از چرم طبیعی ساخته شده است، به گونه‌ای است که هم اندازه سایز پای شما می‌شود. اما کفش‌های دیگری که از متریال‌های دیگر مثل پلاستیک ساخته‌اند، اصلا چنین نیستند و در گذر زمان سایزشان متناسب با سایز پای شما نمی‌شود و این موضوع در طولانی مدت به سلامت شما آسیب می‌زند. شاید گمان کنید، عوض نشدن سایز کفش در گذر زمان ویژگی بسیار مناسبی است اما کاملا اشتباه می‌کنید. سایز پای افراد با یک دیگر متفاوت است و پس از خرید کفش این نیاز وجود دارد که کفش متناسب با سایز شخص شما شود.

ویژگی های کفش چرم مردانه

  • سازگار با محیط زیست:

کفش چرم به گونه‌ای است که هم اندازه سایز پای شما می‌شود. اما کفش‌های دیگری که از متریال‌های دیگر مثل پلاستیک ساخته‌اند، اصلا چنین نیستند و در گذر زمان سایزشان متناسب با سایز پای شما نمی‌شود و این موضوع در طولانی مدت به سلامت شما آسیب می‌زند. شاید گمان کنید، عوض نشدن سایز کفش در گذر زمان ویژگی بسیار مناسبی است اما کاملا اشتباه می‌کنید. سایز پای افراد با یک دیگر متفاوت است و پس از خرید کفش این نیاز وجود دارد که کفش متناسب با سایز شخص شما شود.

  • مراقبت و نگهداری آسان:

ویژگی های کفش چرم مردانه ؛ محصولات چرم به مراقبت و نگهداری احتیاج دارند و البته نگهداری از این محصولات اصلا کار سختی نیست و بسیار آسان است. کافی است بعد از هر بار استفاده با دستمالی تمیز و کمی نم دار آن ها را پاک کنید.

استفاده از روغن زیتون و هم چنین روغن های طبیعی و یا روغن های مخصوص محصولات چرمی باعث افزایش طول عمر کیف یا کفش چرم شما می شود و هم چنین برق و جلای خاصی به آن ها می دهد.


“برای مشاهده و خرید شیک ترین مدل های کفش مردانه شهرصندل کلیک کنید”

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.