سایت خرید کفش صندل مرغوب

خرید انواع کفش های زیبای زنانه مجلسی و پاشنه بلند

 

از گذشته تا به امروز همیشه خانم ها دنبال شیک ترین و بروز ترین کفش ها برای مجالس و مهمانی ها بوده اند و با گذشت زمان و تغییر مد روز مدل های کفش های زنانه هم تغییراتی داشته اند؛ اما همیشه خانم های شیک پوش ایرانی از بهترین کفش ها و بروز ترین مدل های آن ها استفاده می کنند.

در هنگام خرید کفش پاشنه بلند و مجلسی همیشه این را به یاد داشته باشید تا کفشی را انتخاب کنید که مناسب سایز پا باشد و هم از عرض و هم ارتفاع کفش برای پای شما مناسب باشد تا در هنگام راه رفتن باعث ناراحتی و زخم شدن پا نشود.

باید کفشی را انتخاب کنید که مناسب قالب پای شما باشد و انگشتان پا را در فشار قرار ندهد تا به مرور زمان باعث کج شدن انگشت شست پا و فرو رفتن ناخن در گوشت پا شود.

شناخت انواع کفش های مجلسی زنانه

همیشه در صنعت مد و تولید کفش زنانه تنوع در مدل و طرح و رنگ بسیار است و طراحان مد در تلاش هستند سبک های جدید و بروز را طراحی کنند. در این مقاله برای شما پرطرفدارترین مدل های کفش مجلسی زنانه را معرفی می کنیم:

مدل کیتن هیلز

کیتن هیلز به کفش های گفته می شود که بلندی پاشنه آن ها 3 سانتیمتر است. این کفش پاشنه کوتاه و ظریف مناسب برای مهمانی ها و محیط کار است.

کفش استیلتو

کفش استیلتو به کفش هایی گفته می شود که پاشنه های بلند و باریک دارند و ارتفاع پاشنه آن ها از 10 سانتیمتر تا 20 سانتیمتر متغییر است. این کفش ها ظاهری بسیار زیبا و شیک دارند

از این کفش ها بیشتر در مجالس رسمی و مهمانی ها استفاده می شود. معمولاً این نوع کفش ها در مکان های عمومی استفاده نمی شوند.

سایت خرید کفش صندل مرغوب

سایت خرید کفش صندل مرغوب

کفش پامیز

این نوع کفش پاشنه بلندی دارد و طرح آن کلاسیک و ساده است. در قسمت پاشنه کفش در محلی که پاشنه به کفش می چسبد کمی پاشنه پهن می شود. این نوع کفش بیشتر در مهمانی های شبانه کاربرد دارد.

کفش پاشنه تخم مرغی

این مدل کفش یکی از قدیمی ترین مدل های کفش های مجلسی زنانه است. پاشنه این کفش در قسمت متصل شدن به کفش پهن می شود. هرچه از قد به زمین نزدیک می شود پاشنه باریک تر می شود. معمولاً پاشنه این کفش بین 3 تا 5 سانتیمتر بلندی دارد.

کفش پاشنه یکسره

این نوع کفش از پاشنه تا انتها که نوک کفش می شود به صورت یکسره کشیده می شود. این نوع کفش هم مدل تابستانه دارد که در قسمت جلویی کفش باز است و هم مدل جلو بسته که بیشتر در فصل زمستان از آن استفاده می شود.

از این کفش می توان در مجالس نیمه رسمی استفاده کرد و مناسب برای افرادی هست که خیلی کفش پاشنه بلند نمی پوشند و در عین حال دوست دارند قد بلندی تری داشته باشند و همانطور هم پا در کفش راحت باشد مناسب است.

خرید کفش صندل بادوام

خرید کفش صندل بادوام

این نوع کفش در دو مدل لژ بلند و لژ کوتاه در بازار موجود است و لژ کوتاه مناسب برای کارهای روزمره است و لژ بلند مناسب برای مهمانی های خودمانی است و برای مجالس رسمی بهتر است استفاده نشود.

کفش پریزم

این مدل کفش بیشتر با پاشنه هرمی و مخروطی تولید می شود و از نوع مجلسی به شمار می رود. ارتفاع این کفش بین 3 تا 5 سانتیمتر است و این مدل خاص طرفداران خاص خودش را هم دارد.

کفش پلتفرم

در ساخت این نوع کفش هم از پاشنه استفاده شده است و هم لژ. این کفش ها زیبایی کفش های استیلتو را هم دارند و در موقع راه رفتن فرد دچار ناراحتی و مشکل نمی شود. پاشنه این مدل کفش بین 2 تا 3 سانتیمتر است.

کفش مری جین

مری جین به مدل کفشی گفته می شود که پاشنه بلندی دارد و در قسمت جلوی کفش کوتاه می شود. این مدل کفش بند دارد و به وسیله یک یا دو بند به پا بسته می شود. مدل مری جین هم پاشنه لژ دار است و هم پاشنه باریک بلند است.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.