انتخاب کفش مناسب برای محیط کار

انتخاب کفش مناسب برای محیط کار؛ بیشترین ساعات استفاده از کفش برای اشخاص ، مربوط به ساعات اداری و ساعت کاری روزانه آن ها می باشد . در نتیجه انتخاب صحیح کفش مخصوص کار از اهمیت بالایی برخوردار است .

پوشیدن کفش شیک یکی از مهم ترین موارد در پوشش افراد است که می تواند اعتماد به نفس زیادی در او به وجود بیاورد اما این احساس زیبا اگر توام با ناراحتی و آزار عضوی از بدن مانند پا شود هیچ ارزشی نخواهد داشت پس لطفا با آگاهی کامل کفش محل کار خود را انتخاب کنید .

انتخاب کفش مناسب برای محیط کار |شهرصندل

موارد حائز اهمیت در انتخاب کفش ایمنی

  • سنجش و پیش بینی خطرات احتمالی حاصل از محیط کار:

در ابتدا باید به شرایط محل کار خود توجه کرده و خطراتی که ممکن است در هنگام کار با آن ها رو برو شویم را پیش بینی کنیم. برای مثال بررسی میزان دمایی که کفش با آن درگیر خواهد بود، بسیار مهم است. باید کفش ایمنی متناسب با دمای محل کار را انتخاب کنیم. هم چنین می توانیم میزان فشاری که در محیط کاری با آن ها سروکار داریم، را مورد بررسی قرار دهیم.


“برای مشاهده و خرید متنوع ترین مدل های کفش زنانه کلیک کنید”


  • مدت زمان استفاده از کفش کار:

بعد از این که شرایط محل کار برای خرید کفش مناسب بررسی و شناسایی شد.  اگر قصد استفاده برای مدت زمان طولانی را دارید به منظور راحتی هنگام کار، باید جنس کفش ایمنی از پارچه یا چرم طبیعی باشد. همچنین سبک بودن کفش در استفاده طولانی مدت، راندمان بهتری به عملکرد شما می بخشد.

  • توجه به استاندارد های کفش انتخابی:

در هنگام خرید و انتخاب کفش توجه به استاندارد های ایمنی یک امر ضروری است.

  • سایز مناسب در انتخاب کفش:

به منظور راحتی کار و ایجاد امنیت بیشتر برای انگشتان پا پیشنهاد می شود، کفش هایدبا سایز بزرگتر را در اولویت قرار دهید. همچنین برای استفاده با جوراب ضخیم نیز توصیه می شود که از انتخاب کفش ایمنی با سایز کوچک خودداری کنید.

انتخاب کفش مناسب برای محیط کار|شهرصندل


“برای مشاهده و خرید متنوع ترین مدل های کفش مردانه کلیک کنید”


نکات مهم هنگام خرید کفش مناسب برای محیط کار

  • نوع شغل:

توجه به نوع شغل از جمله نکات مهم در هنگام خرید کفش ایمنی می باشد . انتخاب کفش مناسب به شرایط محیطی بستگی دارد که در آن جا قرار است کار کنید . به عنوان مثال محیط های لغزنده و محیط های قابل اشتعال و … دارای کفش های متفاوتی می باشند و یک نوع کفش ایمنی در همه ی شغل ها به کار برده نمی شود .

  • راه رفتن با کفش مناسب باید در شرایط مختلف امکان پذیر باشد :

کفش محل کار باید برای هر شرایطی آماده باشد. دویدن، راه رفتن، انجام حرکات اضطراری، مقاومت در برابر سقوط اشیاء و نکات امنیتی و کارکردی دیگر را فراموش نکنید .

  • راحتی و کارایی کفش از زیبایی آن مهم‌ تر است :

برای محل کار پیش از زیبایی باید راحت باشد چرا که ساعات طولانی از آن استفاده می ‌کنیم .

زیبایی کفش از نظر هر شخص متفاوت است اما به طور طبیعی فضای کار سبک و قوانین خود را دارد پس بهتر است آرایش حضور در محل کار را فراموش نکنید .

  • از کفش‌های گران و محبوب خود استفاده نکنید :

حفظ ظاهر در محل کار مهم بوده و باید نمایی رسمی از خود به نمایش بگذارید اما کفش مناسب کار به دلیل استفاده رومزره استهلاک بالایی دارد و بهتر است از نمونه‌ های گران قیمت استفاده نکنید .

سخن آخر :

با رعایت این موارد و هم چنین با توجه به محیط کاری و میزان اهمیتی که سلامت پایتان برایتان دارد می توانید کفشی خوب و مناسب انتخاب کنید .


“برای مشاهده و خرید متنوع ترین مدل های کفش زنانه و کفش مردانه شهرصندل کلیک کنید”

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.